Bu Siteyi Paylaş: 

Müşteri Hizmetleri: +90 507 243 47 17 

 

İLETİŞİM
TEKLİF İSTE
HAKKIMIZDA
ANA SAYFA
 Ürünler
SEROMED
SD
RTA - Helident Ürease Testi
RTA - Petride Besiyerler
ANALİTİK - PROJE
VİTAL PLUS
LIQUIBAND
ÜRİT İDRAR CİHAZI
AMNİOQUİCK
HUMAN DAİGNOSTİCS
TECHLAB
AUTOBİO
AMERİTEC
AVE DİAGNOSTİCS
RAL 555
CERTEST
ODAK KAN GRUPLAMA
PRP TRICELL
BODITECH
ANKAFERD
  AMNİOQUİCK


AMNIOQUICK ® DUO + in vitro sağlayan basit ve hızlı bir testtir Bir vajinal sürüntü örneğinden IGFBP-1 (I nsulin gibi G rowth F actor- B INDING 1 rotein P) ve AFP (A lpha- F eto P rotein) tespiti. AMNIOQUICK ® DUO + Test vajinal sürüntü örneğinden hamile kadının fetal membranların rüptürü tespit etmek için tasarlanmıştır.

Membranes veya EMR Premature Rupture nispeten sıktır ve gebelik olgularının% 5 ila 10 ilgilidir. Bu erken doğum ve fetal enfeksiyona neden olabilir. Amniyotik sıvının kaçak geleneksel klinik muayene ile saptanabilir ve bu nedenle doğrulayıcı biyolojik test bazen yararlı her zaman değil. Biyolojik testler, vajinal alkalinizasyon saptanması (devam etmek için kullanımı kolay, hassas ucuz ama kötü özel) ya da yüksek amniyotik sıvı konsantrasyon (diamin oksidaz, alfa-fetoprotein, fibronektin, IGFBP-1) de fizyolojik olarak mevcut olan bir molekül mevcudiyetinde dayanmaktadır .

AYRICA; Testin okuyucu cihazı ile hasta sonuçları Kantitatif olarak çalışılıp, prpinte edilip arşivlenebilir. Öellikle duo test ve cihazı ile alanında rakipsizdir. CihazDA LİS bağlantısı mevcuttur.
 
   

Plasmatıp

Ana Sayfa

Hakkımızda

İletişim

Bize Ulaşın

Mesaj Gönder

Teklif İste

Adres:

Şems-i Tebrizi Mh. Şerafettin Cd. Hekimoğlu İş Merkezi. No:10 Kat:1 No:107 Karatay- KONYA

Tel: +90 332 353 94 75   |  Faks: +90 332 353 09 33

Mail: info@plasmatip.net

 
  © 2009 - 2015   |  Plasmatıp Laboratuvar ve Tıbbi Malzemeler